Filmy pocałunek, karabin, przemoc

Przeszukaj katalog

Zestawienie najlepszych i najpopularniejszych filmów w których występuje pocałunek, karabin, przemoc. Zobacz zwiastuny, oceny, oraz dowiedz się kto reżyserował i jacy aktorzy występowali w tych filmach.

W tajemniczych okolicznościach wychodzi na jaw, że były agent CIA Jonathan Cold (Steven Seagal) uwalnia z więzienia niebezpiecznego handlarza bronią i na domiar złego pomaga grupie terrorystów wejść w posiadanie broni nuklearnej, która ma być użyta do ataku na Stany Zjednoczone. Cold był uznany za zmarłego, czemu więc nagle okazuje się, że żyje i na dodatek wszystko wskazuje na to, że pomaga terrorystom? CIA stara się za wszelką cenę rozwikłać tę zagadkę, tymczasem kraj znajduje się w poważnym niebezpieczeństwie.
Ekranizacja opowiadania Williama Faherty. Fałszywy zakonnik przejmuje dowództwo nad grupą meksykańskich wieśniaków walczących z Indianami z plemienia Yaqui...
Historia ekstrawaganckiego dowódcy armii USA George'a Armstronga Custera (Robert Shaw), bohatera wojny secesyjnej, który walczył i poległ wraz z 270 żołnierzami w bitwie pod Little Big Horn w dniu 25 czerwca 1876 roku, wojując z Indianami z plemienia Siouxów i Cheyenne'ów.


Podczas II wojny światowej amerykańska grupa jeńców organizuje ucieczkę z niemieckiego obozu kierowanego przez sadystycznego komendanta.

Silverado

6,8
Kevin Kline, Scott Glenn, Kevin Costner i Danny Glover wcielają się w role czterech bohaterów Zachodu, którzy nieświadomi niebezpieczeństwa, kierują się w stronę cichego, spokojnego miasteczka - Silverado. Niestety nie wiedzą, że miasteczko, w którym mieszkają ich rodziny i przyjaciele, zostało opanowane przez skorumpowanego szeryfa i bandę morderców. Czwórka rewolwerowców (z których - rzecz jasna - żaden nie zwykł pudłować), zanim zabierze się za ratowanie miasteczka, musi ocalić własną skórę, czyli odbić się nawzajem z więzienia i przekonać się, kto tak naprawdę im sprzyja.
Klasyka polskiej kinematografii. Serial Konrada Nałęckiego powstał na podstawie książki Janusza Przymanowskiego, który jest także współautorem scenariusza. Nakręcono trzy serie przygód załogi „Rudego” – łącznie 21 odcinków. PRL-owskie władze chętnie traktowały serial jako materiał propagandowy, prezentujący obowiązującą wówczas wersję historii z polsko-radzieckim sojuszem na pierwszym planie. Janek wstępuje w szeregi Wojska Polskiego do oddziału wojsk pancernych. Zostaje włączony do załogi czołgu o numerze 102. Wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami broni Olgierdem, Gustlikiem, Grigorijem i psem Szarikiem rusza wyzwolić ojczyznę. Dla dzisiejszego widza „Czterej pancerni i pies” pozostają znakomitą produkcją wojenno-przygodową. Zrealizowane z rozmachem sceny batalistyczne, trzymająca w napięciu akcja, zabawne dialogi i przede wszystkim doskonałe postacie stworzone przez wybitnych aktorów – to nieprzemijające wartości serialu.
Akcja filmu rozgrywa się w XVIII-wiecznej skolonizowanej Ameryce, gdzie toczy się wojna pomiędzy Anglią i Francją. Film opowiada o losach białego Amerykanina, który jako dziecko został przygarnięty przez plemię Mohikanów. Główny bohater stara się żyć w zgodzie z naturą i zasadami swojego plemienia, nie mieszając się w sprawy zwaśnionych narodów, jednakże miłość do córki angielskiego generała oraz nieoczekiwane koleje losu krzyżują jego ścieżki ze ścieżkami obcej wojny.
Siedmiu ludzi, statek kosmiczny i czający się gdzieś w jego odmętach potwór rodem z najgorszych koszmarów.
Akcja toczy się w świecie, w którym wynaleziono maszynę umożliwiającą podróż w czasie. Aferzyści używają wynalazku dla celów przestępczych: wędrują w przeszłość, by zmienić bieg historycznych wydarzeń. Specjalne służby policyjne mają temu zapobiec.
Słowa kluczowe

Proszę czekać…